690 983 621, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice

 

 

12345

Meble ogrodowe rattanowe Just Relax Zestaw Big Family 8 Grafitowy

Zestaw mebli ogrodowych Big Family 8 Grafitowy od producenta JUST RELAX
3299 zł
200 zł
0 zł
Zadzwoń do Sklepu: 690 983 621

 

Stylowy zestaw mebli rattanowych stanie się głównym punktem w Twoim ogrodzie, na tarasie lub patio. Ten zestaw jadalniany z rattanu  ma elegancki, nowoczesny design i będzie doskonałym wyborem do posiłków na świeżym powietrzu lub relaksu w ogrodzie. Wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne polirattanu komplet jest łatwy do czyszczenia, wytrzymały i odpowiedni do codziennego użytku. Stalowe ramy malowane proszkowo sprawiają, że stół i krzesła są mocne i wytrzymałe.  Dzięki lekkiej konstrukcji meble można łatwo przestawiać. Grube, miękkie, wypełnione gąbką poduszki na siedziska są niezwykle wygodne i wykonane z odpornego na wodę poliestru. Powłoczki mają suwaki, co pozwala na ich zdjęcie i wypranie.

 

Wymiary fotela x8:

  • Wysokość: 84 cm
  • Szerokość: 54 cm
  • Długość: 57 cm

Wymiary stołu:

  • Wysokość: 74 cm
  • Długość: 190 cm
  • Szerokość: 90 cm

 

Przed dokręceniem, należy upewnić się, czy wszystkie śruby znajdują się na swoim miejscu. W przeciwnym razie otwory na śruby mogą nie pokrywać się z otworem montażowym. Śruby należy dokręcać jednocześnie, poprzez wykonanie po 2 obroty każdą i powtarzając ten proces aż do dokręcenia każdej ze śrub.

 
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Meble ogrodowe rattanowe Just Relax Zestaw Lounge Terrace 7+1 Grafitowy

Zestaw mebli ogrodowych Lounge Terrace 7+1 Grafitowy od producenta JUST RELAX
4399 zł

Pokrowiec na meble ogrodowe Just Relax

Aukcja dotyczy zestawów - Big family 6, Big family 8, Milano. Deluxe, Brasilia, Lounge Terrace, Brasilia PLUS, Barcelona,Lounge Terrace 6,Lounge Terrace 7. Przy zamówieniu, prosimy pisać do jakiego zestawu pokrowiec. W zależności od zestawu kolor pokrowca może być czarny lub szary.
200 zł