690 983 621, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice

 

 

12345

Skrzynia ogrodowa balkonowa hydrauliczna STORAGE BOX Brązowa

Skrzynia ogrodowo-balkonowa JUST RELAX Czarna to praktyczne i stylowe pudełko do przechowywania zrobione z trwałego materiału - technorattanu.
699 zł
599 zł
599 zł
25 zł
0 zł
Zadzwoń do Sklepu: 690 983 621

Idealne do przechowywania różnych rzeczy na zewnątrz, takich jak poduszki meblowe, narzędzia ogrodowe czy inne akcesoria. Dzięki swojemu wytrzymałemu wykonaniu z rattanu, pudełko jest odporne na warunki atmosferyczne i zapewnia długotrwałą ochronę twoich przedmiotów.

Przykrywka skrzyni wyposażona w zawiasy hydrauliczne, które sprawiają łatwość otwierania i pozwalają przytrzymać skrzynie otwartej.

Po bokach skrzyni są wygodne uchwyty, pozwalające na łatwe przenoszenie pojemnika po schodkach albo dla przestawienia w inne miejsce.
Ponad to nóżki z jednej strony mają kółeczka, które pozwolą wygodnie przewozić skrzynie po równych powierzchniach.
Z góry pojemność skrzyni jest chroniona przez przykrywkę z technorattanu z litą plastikowym płytą w środku.
Wewnątrz pudełka jest wodoodporna tkanina, sprawiająca 100% ochrony od kropli i trysk, które mogą przebić się przez warstwo technorattanu od strony bocznej.
Nie trzeba się martwić, że pojemnik zaraz będzie brudny od środka - tkaninę można łatwo zdjąć i uprać!

Dodatkowo, jego nowoczesny design sprawia, że pasuje do każdego ogrodu lub tarasu, dodając im elegancji i funkcjonalności. Teraz możesz łatwo przechowywać i chronić swoje rzeczy na zewnątrz dzięki skrzyni ogrodowo-balkonowej JUST RELAX!

Rozmiar: 120 x 60 x 52

Pojemność: 200 l

 

Przed dokręceniem, należy upewnić się, czy wszystkie śruby znajdują się na swoim miejscu. W przeciwnym razie otwory na śruby mogą nie pokrywać się z otworem montażowym. Śruby należy dokręcać jednocześnie, poprzez wykonanie po 2 obroty każdą i powtarzając ten proces aż do dokręcenia każdej ze śrub. 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Zestaw Lounge Terrace 3 Brązowe 2024

Zestaw mebli ogrodowych Lounge Terrace 3 brązowy od producenta JUST RELAX
1699 zł