690 983 621, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice

 

 

12345

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Meble ogrodowe rattanowe Just Relax Sofa Deluxe 180cm Ciemny

Sofa ogrodowa Deluxe Ciemny od producenta JUST RELAX
1999 zł
150 zł
0 zł
Zadzwoń do Sklepu: 690 983 621

Sofa Deluxe to mebel, który idealnie pasuje do ogrodu lub na taras. W sezonie letnim zapewni Ci miejsce do codziennego odpoczynku na świeżym powietrzu. Konstrukcja sofy jest solidna i łatwa w utrzymaniu czystości.

 

  • Solidna rama: ten zestaw wypoczynkowy na zewnątrz ma solidną stalową ramę malowaną proszkowo i plastikowe nóżki w kolorze chromu, które są bardzo trwałe.
  • Zestaw wypoczynkowy na patio został zaprojektowany z wodoodpornego technorattanu, dzięki czemu jest wytrzymały i nadaje się do codziennego użytku na zewnątrz.
  • Wygodne poduszki na siedziska i oparcia: grubo wyściełane i zdejmowane poduszki na siedziska i oparcia zapewniają optymalny komfort siedzenia na zewnątrz.

Wymiary sofy:

  • Wysokość: 89 cm
  • Długość: 189 cm
  • Szerokość: 75 cm

Przed dokręceniem, należy upewnić się, czy wszystkie śruby znajdują się na swoim miejscu. W przeciwnym razie otwory na śruby mogą nie pokrywać się z otworem montażowym. Śruby należy dokręcać jednocześnie, poprzez wykonanie po 2 obroty każdą i powtarzając ten proces aż do dokręcenia każdej ze śrub.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Pokrowiec na meble ogrodowe Just Relax

Oferta dotyczy zestawów - Big family 4, Comfort style, Classic Style. Przy zamówieniu, prosimy pisać do jakiego zestawu pokrowiec. W zależności od zestawu kolor pokrowca może być czarny lub szary.
99 zł