690 983 621, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice

 

 

12345

Meble ogrodowe rattanowe Just Relax Zestaw Bulgaria PLUS Grafitowy

Zestaw mebli ogrodowych Bulgaria PLUS Grafitowy od producenta JUST RELAX
5099 zł
130 zł
0 zł
Zadzwoń do Sklepu: 690 983 621

Zestaw ogrodowy  to komplet składający się z ośmiu wygodnych rattanowych foteli oraz z praktycznego stołu z regulowaną wysokością. To funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na dużym balkonie, na tarasie i w jadalni.

Stylowy zestaw mebli rattanowych stanie się głównym punktem w Twoim ogrodzie, na tarasie lub patio. Ten zestaw jadalniany z rattanu  ma elegancki, nowoczesny design i będzie doskonałym wyborem do posiłków na świeżym powietrzu lub relaksu w ogrodzie. Wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne polirattanu komplet jest łatwy do czyszczenia, wytrzymały i odpowiedni do codziennego użytku. Stalowe ramy malowane proszkowo sprawiają, że stół i krzesła są mocne i wytrzymałe.  Dzięki lekkiej konstrukcji meble można łatwo przestawiać. Grube, miękkie, wypełnione gąbką poduszki na siedziska są niezwykle wygodne i wykonane z odpornego na wodę poliestru. Powłoczki mają suwaki, co pozwala na ich zdjęcie i wypranie.

Wymiary fotela Classic x6 :

  • Wysokość: 84 cm
  • Szerokość: 57 cm
  • Długość: 54 cm

Z poduszkami 5 cm na oparcie i siedzenie.

Wymiary fotela Milano x2:

  • Wysokość: 83 cm
  • Szerokość: 72 cm
  • Długość: 66 cm

Rozmiar poduszki : 10 cm.

Wymiary stołu:

  • Wysokość: 74 cm
  • Długość: 190 cm
  • Szerokość: 90 cm

Przed dokręceniem, należy upewnić się, czy wszystkie śruby znajdują się na swoim miejscu. W przeciwnym razie otwory na śruby mogą nie pokrywać się z otworem montażowym. Śruby należy dokręcać jednocześnie, poprzez wykonanie po 2 obroty każdą i powtarzając ten proces aż do dokręcenia każdej ze śrub.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Pokrowiec na meble ogrodowe Just Relax

Aukcja dotyczy zestawów - Lyon, Lisbon, Bern, Leipzig, Bern PLUS, Luxembourg, Bulgaria, Budapest, London, Bulgaria PLUS, Monte-Сarlo, Liverpool, Louisiana, Brussels, Madrid, Monaco,Berlin. Przy zamówieniu, prosimy pisać do jakiego zestawu pokrowiec. W zależności od zestawu kolor pokrowca może być czarny lub szary.
300 zł